Tijekom druženja na Dnevnom boravku 11. veljače 2015. umirovljenice iz Lipika izabrale su najbolje maske na maškarama kojima je Dalibor Viboh, voditelj programa „Pomoć u kući starijim osobama“, uručio prigodne nagrade za prva tri osvojena mjesta.

U izboru za najbolju masku na maškarama u „Dnevnom boravku“ sudjelovalo je šest umirovljenica, a najbolje tri maske birali su svi prisutni.
Najviše glasova dobila je Terezija Ljevaković koja se maskirala u predsjednicu Kolindu, a za nagradu je osvojila tri kupanja u bazenu Specijalne bolnice za medicinsku rehabilitaciju Lipik i godišnju pretplatu na mjesečnik Compas. Drugu nagradu, šišanje i frizuru u frizerskom salonu Biserka u Lipiku i jedno kupanje u bazenu Bolnice Lipik, dobila je Ratka Godić, dok su treću nagradu, šišanje i frizuru u salonu Biserka te kupanje u bazenu Bolnice Lipik, podijelile Zlata Kranjčić i Jela Lujić.
Nakon izbora naj-maske umirovljenice su nastavile druženje uz pokladnice koje je pripremila Dijana Adžijević, gerontodomaćica programa „Pomoć u kući starijim osobama“.
© 2014-2025. COMPAS portal - Sva prava pridržana.