

U napetom iščekivanju ove subote 26. studenog u 18 sati kad će se održati svečano otvorenje Božićne bajke u Lipiku uz paljenje više od 70.000 lampica i 300 svjetlećih kugli, donosimo vam samo djelić ove čarolije s probnog paljenja lampica koje je 22. studenog razveselilo mnogobrojne posjetitelje koji su se zatekli u perivoju.

Već neko vrijeme brojni šetači lipičkim parkom sa zanimanjem promatraju kako se i gdje sve postavlja ovogodišnja Božićna bajka, a povremenim paljenjem njezinih dijelova ispune svoju znatiželju, no i dalje navraćaju pokušavajući steći ukupan dojam koji će se moći dobiti tek na otvorenju 26. studenog u 18 sati.
I dok smo fotografirali uokolo dijelove koji su zasvijetlili, gotovo svakog smo upitali kako vam izgleda i nitko nije krio oduševljenje viđenim. Prekrasno, drugačije nego prošle godine, predobro, super, bili su kratki jednostavni i najčešći odgovori. Donosimo vam nekoliko fotografija koje možete pogledati u članku.
Link na cjelokupni program manifestacije Mirisi Božića u Lipiku.
© 2014-2025. COMPAS portal - Sva prava pridržana.