PSŽ - Uskrs - VRH - članci i rubrike - 2026
PSŽ - Uskrs - VRH - članci i rubrike - 2026
SEZONA KUPANJA PRODUŽENA ZBOG LIJEPOG VREMENA

Bazeni rade do 10. rujna

31.08.2016. 14:56 | 4475 pregleda | Objavio: Marko Barčan | Rubrika: Lifestyle

Prema vremenskoj prognozi očekuje nas lijepo i sunčano vrijeme do kraja tjedna, a od voditelja kompleksa lipičkih bazena saznajemo kako je zbog lijepog vremena produžena i sezona kupanja na bazenima koja bi prema njihovim najavama trebala trajati do 10. rujna.

Iza Velike Gospe tradicionalno vrijeme zna biti nestabilno, a ove godine nešto je drugačije; uz ne osobito dugotrajna sunčana razdoblja u lipnju i srpnju, drugi dio kolovoza ipak prati sunčano i toplo vrijeme koje je produžilo i sezonu kupanja.

Voda je taman, čista i ugodna za kupanje, svjedočanstvo je i autora ovih redaka koji rado posljednje vruće dane ljeta koristi za osvježenja na bazenima na kojima nema gužve.

A ovako se nekad ljetovalo u Lipiku...

Dodajmo ovome i jednu zanimljivost; bazena u Lipiku ovog ljeta sjetila se i bivša premijerka Jadranka Kosor koja je na Twiteru objavila nekoliko starih fotografija iz Lipika "Ovako se ljetovalo u Lipiku, na bazenu. Curica s mašnom sam ja, mala. Crnka iza je moja mama. I prijatelji. I palme.", stoji u komentaru jedne fotografije, a u članku pogledajte i ostale. 

 I ne zaboravite; ljeto još kratko traje, iskoristite zadnje sunčane dane za kupanje....

© 2014-2025. COMPAS portal - Sva prava pridržana.