Hiljson Mandela raspjevao publiku, večeras glazbeni spektakl Halida Bešlića u Lipiku
schedule05.10.2024. 06:54 | visibility1.323 pregleda | menu_book1 min čitanja | folderRubrika: Lifestyle | Objavio: Matija Kulhavi
Sinoć je u sklopu obilježavanja Dana Grada Lipika održan prvi od dva najavljena koncerta, na kojem je nastupio poznati hip-hop glazbenik Hiljson Mandela. Njegov energični nastup, koji je trajao nešto više od sat vremena, privukao je brojnu publiku, uglavnom mlađu, ali i starije posjetitelje koji su došli uživati u ovom specifičnom glazbenom stilu.
Mandela, poznat po dinamičnim izvedbama, privukao je pozornost publike, a njegov koncert poslužio je kao uvod u vrhunac manifestacije – Franciškovo, koje se danas nastavlja nizom zanimljivih događanja. Posebna poslastica večeras bit će nastup legende glazbene scene, Halida Bešlića, koji će koncertom na Bazenima Lipik, s početkom u 20 sati, zaključiti glazbeni dio programa.