MŽNL SB-PŽ I 1.ŽNL

Završene nogometne sezone 2020./2021.

14.06.2021. 13:38 | 481 pregleda | Sport

Compas

Sve utakmice posljednjeg, 26. kola Međužupanijske nogometne lige Slavonski Brod – Požega odigrane su u subotu, 12. lipnja.

Naslov prvaka je pripao Omladincu iz Gornje Vrbe, a Kuzmica je završila na posljednjem mjestu. Na petom mjestu prvenstvene tablice nalazi se NK Lipik 1925 s 41 bodom, a pakrački Hajduk zauzima sedmo mjesto s 39 bodova u konkurenciji od četrnaest klubova.

Lipik je posljednju utakmicu prvenstva odigrao u Sikirevcima. Ondje su nešto više pokazali domaći nogometaši koji su sredinom drugog poluvremena s dva brza gola osigurali pobjedu kojom su preskočili Lipičane za jedan bod na prvenstvenoj ljestvici.

Pakrački Hajduk je bio uvjerljiv na svojem terenu i s 2:0 je pobijedio gostujuću ekipu NK Tomislav iz Donjih Andrijevaca. Golove su postigli Matija Benković i Matija Joščak.

U subotu, 12. lipnja odigrane su i sve utakmice posljednjeg, 26. kola 1. Županijske nogometne lige Požeško - slavonske za natjecateljsku sezonu 2020./2021.

Nakon serije loših rezultata Sloga je sezonu zaokružila pobjedom na terenu, a gostujući Dobrovac van terena. Što se terena tiče briljirao je Jurica Bešlić s dva gola i partijom kojom je potvrdio da je forma prolazna, ali klasa vječna. Osim njega mrežu Dobrovčana koji su u 55. i 75. minuti ostajali s igračem manje, tresli su Mario Maras i Luka Biondić. Dobrovac je podsjetio zašto se igra ovaj amaterski nogomet, prije svega to je zabava pa su se dečki potrudili i u Golobrdce stigli s pecalom, janjetom i drvima. Domaćin je spremno prihvatio, dodao osvježavajuća pića i nakon utakmice je uslijedilo pravo narodno veselje i sportsko druženje!

Dobrovac se s 23 boda nalazi na dvanaestom mjestu prvenstvene tablice, a ispred njih s jednim bodom više nalazi se Croatia iz Donje Obriježi.

Izvor: sportalo.hr, sport-pozega.hr