Radio Daruvar 2
NOGOMETNI VIKEND

Lipik proteklog vikenda jedini do bodova

24.05.2021. 14:32 | 358 pregleda | Sport

NK Lipik 1925 protekli je vikend došao do boda za razliku od ostalih nogometnih klubova s područja Lipika i Pakraca koji su zabilježili poraze.

Compas

Lipičanima je bod priskrbio Jozipović koji je pogodak postigao na svom terenu protiv gostujuće Požege, iako je Požega vodila od 15. minute prvog poluvremena kada pogodak za goste postiže Miro Lujić. Vodstvo Požežana potrajalo je sve do 67. minute kada Jozipović snažnim udarcem s ruba šesnaesterca postiže pogodak i postavlja rezultat 1:1 koji se nije mijenjao sve do kraja utakmice. Osvojen bod Lipiku osigurava 6. mjesto na ljestvici s 35 bodova, a popraviti poziciju imat će prilike u naredna 3 kola koliko ih je još preostalo do kraja sezone.
Pakrački Hajduk je na gostovanju kod Omladinca iz Gornje vrbe poražen s visokih 6:0 i trenutno je na 8. mjestu s 33 boda.

Dobrovac je gostovao u Rajsavcu gdje je poražen od ondašnjeg Dinama s 3:1, pogodak za Dobrovčane postigao je Šulc, a Croatia iz Donje Obriježi istu je sudbinu doživjela u Pavlovcima gdje ih je Mladost pobijedila s 4:1, pogodak za Croatiju postigao je Špelić.

Sezona je završila u 2. ŽNL. Na vrhu ljestvice s 37 bodova i novi prvak je NK Slaven Gradac, NK Slavonija iz Prekopakre na začelju je ljestvice sa 6 bodova i gol razlikom od -51 dok je Dinamo iz Badljevine na 6. mjestu s 8 bodova i gol razlikom od -30.

NK Jovača je u 3. ŽNL BBŽ na svom terenu ugostila Imsovac koji je mrežu domaćina tresao tri puta, jedini pogodak za Jovaču dao je Mihael Ivančević - Jovača - Imsovac 1:3. Jovača je trenutno s 25 bodova 6. na ljestvici, a vodeća je Bršljanica s 45.