Nogometni rezultati

Nastavak MŽNL Brod Požega nije bio uspješan za nogometaše Lipika

09.03.2020. 13:31 | 411 pregleda | Sport

Compas

Kao što u naslovu stoji, nastavak MŽNL Brod Požega nije bio uspješan za nogometaše Lipika koji su na gostovanju kod jesenskih prvaka Slavonca iz Bukovlja poraženi s 3:1. Lipik je rano poveo golom Cvijanovića, ali domaćin do poluvremena izjednačava rezultat, a u nastavku dolazi i do pobjede. Unatoč porazu, igra vrlo mlade momčadi Lipika daje nadu i optimizam pred sljedeći vikend i utakmicu s posljednjim Sikirevcima.

Hajduk je u Pakracu slavio protiv Požege s 3:1 (Dietzman, Petrović, Komljenović) te se sada s 19 bodova nalazi na šestom mjestu ljestvice, dok je Lipik 1925 s tri boda više na petom mjestu.

Dobrovac je u 2. kolu županijskog kupa svladao na gostovanju Lipu pogocima Popovića (2x) i Pavla Tepeša. Ovom pobjedom osigurali su plasman u 3. kolo gdje ih čeka i pakrački Hajduk, a oba kluba svoje protivnike saznat će nakon izvlačenja u Požegi.