Radio Daruvar 2
NK LIPIK 1925

Treći poraz u pripremama; Lipik - Hajduk Pakrac 0:2

13.02.2020. 12:15 | 754 pregleda | Sport

Pod svjetlima reflektora na lipičkom gradskom stadionu, NK Lipik 1925. jučer je (12.2.2020.) odigrao treću pripremnu utakmicu protiv pakračkog Hajduka.

Tomislav Ević

Iako je lipički klub imao nekoliko prilika, nisu ih uspjeli realizirati, a nisu realizirali ni jedan kazneni udarac. S druge strane Hajduk je bio puno uspješniji, poveo je pogotkom Petrovića iz kaznenog udarca u prvom poluvremenu, a u drugom poluvremenu za 0:2 pogađa Komljenović.

Pripremno razdoblje za NK Lipik počelo je dosta trnovito, a budući da su u prve dvije utakmice izgubili od Zdenke i požeške Slavonije ovo je treći poraz u nizu. Preostaje im još pet susreta u kojima će se nastojati uigrati i pronaći pravi ritam i formu jer je momčad poprilično promijenjena od zadnje pauze.

U prvom poluvremenu za sastav Lipika nastupili su: Marinić, Kasapović, Garača, Klimeš, Nikić, Kaurin, Cvijanović, Tomić, Čelebić, Miladinović i Stjepić, a u drugom su igrali i Kligl, Skender, Zanetti, Podunavac, Horvat J., Kafka i Jozipović.