STRELIČARSKI KLUB „KUNA“ PAKRAC

Novi rekordi i medalje za „Kune“ na turniru u Varaždinu

10.02.2020. 08:29 | 432 pregleda | Sport

Compas

U nedjelju, 09. veljače 2020. godine, u organizaciji Varaždinskog streličarskog kluba, u gradskog sportskoj dvorani Arena, održan je dvoranski turnir WA 2x25m i 2x18m, a streličari "Kuna" postigli su sljedeće rezultate:

KRUŠIĆ Igor; Dugi luk - Seniori , s 532 kruga na 25m i 545 kruga na 18m (ukupno 1077 ispucanih krugova), osvojio je 1. mjesto
(od 4 natjecatelja u navedenoj kategoriji i stilu).
Igor je također postavio novi državni rekord na 25m i ukupno (25m + 18m),

MAROŠEVIĆ Dario; Dugi luk - Seniori , s 492 kruga na 25 m i 520 kruga na 18m (ukupno 1012 ispucana kruga)  osvojio je 3. mjesto (od 4 natjecatelja u navedenoj kategoriji i stilu),

NEMET Tomislav; Dugi luk - Veterani s 472 kruga na 25m i 469 kruga na 18m (ukupno 941 ispucanim krugom ) osvojio je 1. mjesto (od 3 natjecatelja u navedenoj kategoriji i stilu).
Tomislav je također postavio novi državni rekord na 25m i ukupno (25m + 18m),

PETROVIĆ Zoran Goli luk - Veterani; s 481 krugom na 25m i 450 kruga na 18m (ukupno 931 ispucanim krugom) osvojio je 2. mjesto (od 9 natjecatelja u navedenoj kategoriji i stilu),

ŠEBIĆ Josip; Goli luk - Seniori, s 487 kruga na 25m i s 525 kruga na 18m (ukupno 1012 ispucanim krugom) osvojio je 4. mjesto (od 17 natjecatelja u navedenoj kategoriji i stilu).

"Kune" su se iz Varaždina vratile s četiri nova državna rekorda, dvije zlatne, jednom srebrnom i jednom brončanom medaljom...