Dobrovac preokretom do tri boda protiv Graničara, Lipik do boda protiv Željezničara

21.10.2019. 09:33 | 547 pregleda | Sport

Compas

MŽNL

Lipik 1925 i Hajduk u međužupanijskoj nogometnoj ligi nastavljaju sa slabijim rezultatima. Lipičani su dočekali Željezničar iz Slavonskog Broda, koji je nakon dvije sezone osvojio prvi bod na gostovanju. Nažalost po domaće, tri velike prigode nisu iskoristili Miladinović, Bryan i Katie, pa je utakmica završila s 0-0.
Hajduk je poražen na gostovanju u Sibinju s 2-1, a strijelac je bio Franko Zandona.

Prva ŽNL

Dobrovac je u nedjelju ugostio Graničar iz Bučja te ih ispratio kući praznih ruku. Iako su gosti poveli već u petoj minuti nakon neopreznosti domaće obrane, pred kraj poluvremena odličan ubačaj Gelešića koristi Tutić i poravnava rezultat. Najbolji igrač domaće momčadi, Željko Popović sredinom drugog poluvremena razornim udarcem s ruba 16m postiže zgoditak za krajnji rezultat od 2-1.

Croatia DO nije uspjela osvojiti bodove na domaćem terenu protiv Papuka iz Velike. Gosti su vodili 2-0, a u posljednjoj minuti susreta Andrijanić je postigao počasni zgoditak.

Druga ŽNL

Jovača je u lokalnom derbiju slavila na svom terenu protiv Slavonije iz Prekopakre s 2-1. Slavoniju je u vodstvo doveo Nemanja Sudar, a golove za preokret postigli su Đuro Lengelić i Božidar Mioković.

Dinamo iz Badljevine bio je blizu iznenađenja u srazu s Graševinom te na poluvremenu imao vodstvo od 2-0 golovima Andreja Munića i Josipa Tutića. U drugom poluvremenu gosti iz Vetova zabijaju 4 gola, a utakmica završava rezultatom 2-4.