Dobrovcu prva pobjeda; Omladinac prejak za Lipik

16.09.2019. 12:56 | 434 pregleda | Sport

Protekli vikend odigrana su 4. kola MŽNL i 1. ŽNL te 3. kolo 2. ŽNL.

Tomislav Ević

Hajduk je na svom terenu nadigrao Sikirevce i već u prvom poluvremenu pogocima Dupora i Lilovca riješio utakmicu, dok su u drugom poluvremenu Krpan i Zandona to samo dodatno potvrdili za visokih konačnih 4:0 za Hajduk.

NK Lipik 1925 nije bio te sreće na gostovanju u Donjoj Vrbi gdje je naletio na odlično raspoloženog domaćina NK Omladinac koji mu je u 90 minuta triput tresao mrežu za konačnih 3:0.

Dobrovac je konačno u 3. kolu 1. ŽNL došao do prvih bodova na gostovanju u Brodskom Drenovcu. Mrežu Hrvatskog dragovoljca dvaput se tresla, a za konačnih 2:0 za Dobrovac golove su postigli Visković i Popović.

U 2. ŽNL Salvonija iz Prekopakre teško je poražena od Vetovske Graševine s visokih 8:0, a izgubila je i Jovača iz Marinog Sela koju je u gostovanju u Golobrdcima nadigrao domaći Parasan. Badljevini je Varošanec golom u sudačkoj nadoknadi izvukao bod prilikom gostovanja BSK-a, konačni rezultat je bio 1:1.

Nadolazeći vikend jedino Hajduk odlazi u gostovanje i to u nedjelju kod Željezničara u Slavonski Brod (u 16:30 sati), Lipik će na svom terenu u subotu 21. rujna dočekati Svačić (u 16:00 sati), Dobrovcu u nedjelju dolazi Mladost (u 16:00 sati), Donjoj Obriježi Dinamo iz Rajsavca (u 16:00 sati), Slavoniji Lipa (u 16:30 sati), a Jovači Dinamo iz Badljevine (u 16:30 sati).