Upit1
KUGLANJE – MEĐUŽUPANIJSKA LIGA MLADIH

Ekipa Slavonski Banovac Pakrac još uvijek u vodstvu

15.04.2019. 12:04 | 350 pregleda | Sport

U 7. kolu međužupanijske kuglačke lige mladih u kategorijama U14 i U18 koje je odigrano protekli vikend 13. i 14. travnja u Požegi ekipnu pobjedu odnijela je ekipa KK „Siscia“ dok je ekipa Slavonski Banovac-Pakrac osvojila drugo mjesto.

Tomislav Ević

Sisačka ekipa pobijedila je srušivši 1875 čunjeva čime su od drugoplasiranog Slavonskog Banovca (1777) bili bolji za 98 čunjeva, dok je treće mjesto pripalo ekipi KK „Novska“ koji su ekipnoj oborili 1718 čunjeva.

KK “Obrtnik“ iz Požege ovo je kolo bio četvrti s 1654 čunja, predzadnje mjesto zauzela je Bjelovarska ekipa s 1547 čunjeva, dok su na začelju završili natjecatelji KK „Obrtnik“ iz Nove Gradiške s 1262 srušena čunja. Ekipno nakon ovog kruga natjecanja još uvijek vodi Slavonski Banovac-Pakrac s ukupno 48 bodova (13127), slijedi ih Siscia s 48 bodova (13098), a treća je ekipa iz Novske s 39 bodova (12073). Nova Gradiška je četvrta s 20 bodova (11669), peti je Bjelovar s 14 (11357), a na začelju je Požega s 10 bodova (11195).

I u pojedinačnoj konkurenciji Pakračani dobro stoje, u kategoriji U18 muški Fran Ivošević je na drugom mjestu, u istoj dobnoj kategoriji Sara Marin je šesta, a Ida Jirasek osma. U kategoriji U14 Jan Štampf je drugi, Matko Škondro treći, Niko Kalvi deveti, a kod djevojaka u istoj dobnoj kategoriji Marija Josipović je četvrta i Vita Jirasek deseta.

Sljedeće tj. 8. kolo igrat će se u Novskoj, 4. i 5. svibnja.