RUKOMETNI KLUB LIPA

Naši rukometaši slavili protiv Frankopana

04.03.2019. 08:34 | 316 pregleda | Sport

Compas

Rukometaši RK LiPe ostvarili su novu domaćinsku pobjedu u 3. HRL Istok. Ovoga puta su bili bolji od ekipe RK Frankopan rezultatom 34:26 (15:13).

Prvo poluvrijeme obilježila je igra gol za gol, gdje se tek na kraju naši rukometaši uspijevaju odvojiti s 2 pogotka prednosti. Međutim, u drugom poluvremenu, naši rukometaši ubacuju u brzinu više. Taj ritam vrlo dobri gosti nisu uspjeli pratiti te s par lakih golova iz kontre i polukontre LiPa se odvaja na značajniju prednost koju je uspješno održavala do konačnih +8.

Ovom pobjedom rukometaši LiPe su ostali na petom mjestu 3.HRL Istok s 20 osvojenih bodova te u sljedećem kolu gostuju u Donjem Miholjcu kod posljednjeplasirane Mladosti.

Za RK LiPa su nastupali: vratari Papušek i Vujatović te A. Krucki (4), Gamberger (5), Bartoluzzi (4), Sommer (3), Šimić (6), Macura (3), Sreš (1), Antonić (4), Hlapović, Z. Krucki (3), Paragi (1), Major, Josipović.

DJEČACI A DO NOVIH BODOVA

Proteklog vikenda bili su aktivni i dječaci A trenera Svena Zerdina te su ostvarili nove bodove u 1.HRLDA Istok. Naime, oni su u Požegi bili bolji od vršnjaka iz Ivankova i Tenje.

Za LiPu su nastupali: vratari Benčić i Nuić te Stokić (5 pogodaka u dvije utakmice), Potrebić (1), Bruneta (2), Hrešić (7), Nagy (1), Karačić (10), Lucić (11), Šimić (3), Lovrić (2), Ristić, Andričević (1), Žužinjak, Sotonica.