Prijave u tijeku, prva nagrada 2.000 eura
Piše:
Dinko Kliček
Od 17. do 29. lipnja, na igralištu Srednje škole u Pakracu, bit će održan 27. Ljetni malonogometni turnir. Kako doznajemo od Jasmina Ramića, tajnika Sportske zajednice Grada Pakraca, organizatora ovog turnira, prijave su otvorene, a svoje sudjelovanje ekipe mogu najaviti putem e-maila: S1Z2G3P4@GMAIL.COM ili telefonom na broj: 095/396 06 14.
Kotizacija iznosi 150 eura, a oni najuspješniji će razdijeliti nagradni fond od 3.200 eura tako da će pobjedniku turnira pripasti 2.000 eura, drugoplasiranom 800, dok će treća ekipa ovogodišnjeg turnira osvojiti 400 eura.
Kako je dodao Ramić, turnir se neće previše razlikovati od prošlogodišnjeg. Igrat će se sistemom 5+1, utakmice će započinjati oko u večernjim terminima u 18,30 ili 19 sati (ovisno o broju utakmica, odnosno prijavljenih ekipa), a jedina mala novost je da će se kroz turnirske večeri organizirati utakmice nogometne mladeži Pakraca, Lipika i okolice, a koje neće biti predigra, već dio redovnog programa.
Podsjetimo, prošle godine je turnir osvojila ekipa Autoškole Klindić Sisak pobijedivši u finalu Caffe bar Jet-set/Šume Šugić. U utakmici za treće mjesto Dentalmed Pierobon savladao je AI Centar Lipik. Titulu najboljeg igrača turnira ponio je Filip Matijašević.