LIRA okomiti
LIPIK test
Radio Daruvar 2
Palijativni tim Lipa

Javnozdravstvena tribina povodom Dana mimoza i prevencije raka vrata maternice

19.01.2023. 14:27 | 580 pregleda | Vijesti

Piše:
Compas

Javnozdravstvena tribina povodom Dana mimoza i Europskog tjedna prevencije raka vrata maternice održat će se 23. siječnja (ponedjeljak) u 17 sati u vijećnici smještenoj unutar kompleksa Janković u Pakracu.

Organizator tribine je Palijativni tim LiPa, a predavanje će održati Velibor Travica, dr. med., specijalist ginekologije i opstetricije.

Ovi dani posvećeni su oboljelima od raka vrata maternice i edukaciji o važnosti prevencije, ranog otkrivanja, redovitih ginekoloških pregleda, cijepljenja protiv Humanog papiloma virusa (HPV-a) te brige za vlastito zdravlje.


LIRA ispod članka
https://www.rsuripsumoharjo.com/slot-gacor/https://enfermeriadermatologica.org/slot-deposit-dana/gacor88https://enfermeriadermatologica.org/slot-deposit-pulsa/