S rukometnih terena

Naši rukometaši pobijedili Tenju na utakmici u Osijeku

03.12.2018. 09:06 | 266 pregleda | Sport

Compas

Izuzetno bitnu pobjedu ostvarila je naša rukometna momčad LiPa proteklog vikenda u Osijeku nad momčadi RK Tenja rezultatom 23:38 (11:18). Napokon su odigrali odličnu utakmicu na gostovanju tijekom koje su od samog početka igrali zrelo i odgovorno.

Domaćin se dobro držao do sredine prvog poluvremena, a nakon toga su se naši dečki s nekoliko kontranapada odvojili na velikih plus sedam i s tom se razlikom otišlo na poluvrijeme.

Rukometaši LiPa-e i drugo su poluvrijeme otvorili dobrom obranom i kontranapadima i tako osigurali povoljan rezultat utakmice.

Ova pobjeda znači puno, pogotovo ako se u obzir uzme da nam sljedeće kolo u goste dolazi vodeći sastav lige Zrinski i uopće ne sumnjamo da će dvorana biti popunjena, kao i da je pred nama, ali i pred publikom izrazito zanimljiva i napeta utakmica.“, poručuju iz kluba.

Za LiPu su nastupili Keščec, Papušek, Vujatović, Sadilek (3), Gamberger (2), Bartoluzzi (3), Sommer (8), Šimić (2), Macura (7), Sreš (3), Dražul (7), Paragi, Major (3).