Mirisi Bozica generalni 2018
NOGOMETNI VIKEND

Lipik i Pakrac pobjednici na domaćem terenu

12.11.2018. 11:42 | 424 pregleda | Sport

Proteklog vikenda, točnije u subotu 10. studenog, u posljednjem kolu jesenske polusezone NK Lipik 1925 na gradskom stadionu Lipik ugostio je ekipu NK Mladost iz Pavlovaca. U međusobnom srazu ove dvije ekipe Lipičani su pokazali puno bolju igru koja je dovela do vrlo bitne i visoke pobjede od 5:0. Najrazigraniji u lipičkoj ekipi pokazao se Valentino Jirasek koji je postigao tri pogotka, a uz Jirasekov hat trick po jedan pogodak postigli su i Derenj i Šugić.

Tomislav Ević

Pakrac je također u predzadnjem jesenskom kolu Međužupanijske lige Slavonije i Baranje na svom terenu dočekao NK Borac iz Bobote. Gosti su u prvoj polovini drugog poluvremena prvi postigli zgoditak nakon pogreške Hajdukove obrane, no u drugoj polovici drugog poluvremena igrači Hajduka podižu igru i stalnim pritiskom dolaze do izjednačenja pogotkom Komljenovića. Pobjedonosni gol za pakrački klub u samoj završnici susreta glavom postiže Krenek za krajnji rezultat od 2:1 za Hajduk.