Mirisi Bozica generalni 2018
NOGOMETNI VIKEND

Dobrovac pobjedom završio polusezonu, Lipiku bod protiv Požege

29.10.2018. 10:34 | 501 pregleda | Sport

U prvoj županijskoj nogometnoj ligi na rasporedu je bilo deveto kolo. Prvoplasirana Požega gostovala je u Lipiku iz kojeg je odnijela jedan bod. Gosti su poveli sredinom prvog poluvremena iz svoje jedine šanse u prvih 45 minuta. Drugo poluvrijeme Lipičani izlaze borbeniji i odlučniji, a Jirasek iskorištava lijepo pripremljenu akciju i zabija za pokazalo se konačnih 1-1.
S ovim bodom naši nogometaši ostali su na sedmom mjestu prvenstvene ljestvice.

Compas

Dobrovac je u nedjelju u posljednjem devetom kolu 2.ŽNL bio domaćin Graničaru iz Zagrađa. U veoma efikasnom prvom poluvremenu palo je čak pet golova. Za Dobrovac su golove postigli Valentino Tutić, Pavle Tepeš i Igor Šulc. Golova do kraja nije bilo, pa je Dobrovac slavio s 3-2 te se sa šesnaest bodova nalazi na trećem mjestu prvenstvene ljestvice. Prvak jesenskog dijela sezone je Sloga iz Trenkova sa 17 bodova.
Također nakon nekoliko godina vođenja Dobrovca, trener Gurdon dao je ostavku, a na njegovo mjesto dolazi bivši trener Lipika, Tomislav Kužilek.

U MŽNL Hajduk iz Pakraca nastavlja s dobrim igrama, a svladali su gosta iz Babine Grede s 2-0. Strijelci su bili Kovačić i Grubišić. S ova tri boda Hajduk se popeo na sedmo mjesto s ukupnih 16 bodova.