S NOGOMETNIH TERENA

Slabi rezultati naših županijskih ligaša

14.10.2018. 22:35 | 634 pregleda | Sport

Compas

U sedmom kolu 1. Županijske nogometne lige momčad lokalnog nogometnog kluba Lipik 1925 na gostovanju u Buku u nedjelju, 14. listopada izgubila je od tamošnjeg kluba rezultatom 1:0. Naime, Lipičani su primili gol tijekom treće minute utakmice i slobodnog udarca s 25 metara u izvedbi Podobnika (BSK Buk). Usprkos nizu dobrih mogućnosti s obje strane, rezultat se do kraja susreta nije mijenjao. Sljedeće kolo je za lipičke nogometaše slobodno, tako da će imati svojevrsni predah do 27. listopada kad im u goste dolazi zasad neporažena Požega.

U 2. ŽNL nogometaši Dobrovca na gostovanju u Golobrdcima podijelili su bodove s domaćom ekipom NK Parasan. U susretu punom preokreta momčad Dobrovca je vodila sve do 96. minute kad su domaćini uspjeli izjednačiti tako da je utakmica završila rezultatom 3:3. Za Dobrovac su golove ostvarili V. Tutić, P. Tepeš i A. Jozić. Croatia iz Donje Obriježi bila je domaćin NK Dinamo iz Rajsavca, a susret je završio 3:3. Za Obrijež su pogotke ostvarili  Brinjak, Josipović i Savi.

Unutar 3. ŽNL nogometaši Jovače iz Marinog Sela remizirali su u susretu s NK Lipa rezultatom 1:1, a za Jovaču je zgoditak postigao Đuro Lengelić. Ekipa nogometnog kluba Dinamo iz Badljevine izgubila je s 3:2 od NK Kamen iz Vetova, dok je momčad NK Slavonija iz Prekopakre na domaćem terenu poražena od NK Ovčare rezultatom 3:1. Za Badljevčane je dva gola postigao Munić, a za Slavoniju Hofman.

U MŽNL Slavonije i Baranje pakrački Hajduk je na svojem terenu s tri gola porazio Jadran iz Gunje.