Mirisi Bozica generalni 2018
NOGOMETNI VIKEND

Croatia Donja Obrijež i Dobrovac podijelili bodove, Lipik poražen

17.09.2018. 12:30 | 792 pregleda | Sport

U sklopu trećeg kola 1.ŽNL, NK Lipik 1925 je gostovao u Vidovcima. Unatoč boljoj igri i mnogim šansama, Lipičani su poraženi s 2-1. Strijelac za vodstvo bio je Jirasek, a nakon toga domaćini poravnavaju rezultat te u zadnjim minutama utakmice postavljaju konačnih 2-1. Lipik je trenutno deveti na tablici s jednim, dok prvoplasirana Požega ima svih 9 bodova.

Compas

Lokalni derbi 2.ŽNL odigran je u Donjoj Obriježi. Croatia je ugostila Dobrovac te golovima Sića i Petra Špelića imala vodstvo od 2-0, ali Tomislav Mijić u posljednjim minutama postiže dva zgoditka i postavlja konačnih 2-2. Zanimljivo je da je Croatia prva tri kola utakmice završila identičnim rezultatom.

Dobrovac je s pet bodova na petom mjestu prvenstvene ljestvice, dok Croatia ima tri boda i nalazi se na sedmom mjestu od ukupno 10 klubova.

U trećoj županijskoj nogometnoj ligi Dinamo iz Badljevine slavio je na svom terenu protiv Eminovaca s 3-1 (Isić 2, Munić). Slavonija iz Prekopakre poražena je na gostovanju u Vetovu s 4-1, a strijelac je bio Vjekoslav Benković. U nedjeljnoj utakmici NK Jovača iz Marinog Sela na domaćem je terenu pobijedila NK Ovčare rezultatom 3-2.