Nogomet

Županijskim ligašima krenula sezona

04.09.2018. 07:47 | 585 pregleda | Sport

Compas

U prvoj županijskoj nogometnoj ligi Lipik 1925 gostovao je kod uvijek neugodnog domaćina iz Kuzmice. Prvo poluvrijeme Lipik je imao minus od 2 gola, a uz taj hendikep, crveni karton zaradio je Martin Kasapović koji je ovoga ljeta pojačao Lipik iz redova HNK Daruvar. Drugo poluvrijeme ipak je proteklo u boljoj igri lipičke momčadi, smanjili su na 4-3, ali u zadnjoj sekundi domaćin je postavio konačnih 5-3. Strijelci su bili Galko i Oršić dva puta.

Dobrovac je na otvaranju 2. ŽNL gostovao u Bučju kod Graničara. Tvrda utakmica završila je bez golova, a sljedeće kolo Dobrovčani dočekuju dojučerašnjeg člana 1. ŽNL Slaven iz Gradca.

Croatia iz Donje Obriježi na svom je terenu ugostila Hrvatski Dragovoljac iz Brodskog Drenovca. Domaćine je u vodstvo doveo Antonio Jozipović, gosti su izjednačili, ali pogotkom Tonćija Savija učinilo se da će sva tri boda ostati u D. Obriježi. Ipak u drugoj minuti sudačke nadoknade gosti su postigli pogodak i odnijeli vrijedan bod u Brodski Drenovac.

Županijski trećeligaši s natjecanjem kreću ovoga vikenda.