KUP NOGOMETNOG SAVEZA POŽEŠKO SLAVONSKE ŽUPANIJE

Lipik 1925 i Croatia Donja Obrijež ispali, Hajduk Pakrac ide u 3. kolo

27.08.2018. 14:01 | 666 pregleda | Sport

Tomislav Ević

Protekli vikend odigrane utakmice u 2. kolu Županijskog nogometnog kupa za ekipe s našeg područja pozitivno su završile samo za Pakrački Hajduk koji je izborio nastavak natjecanja i odlazak u 3. kolo protiv Trenkovske Sloge s uvjerljivih 6:2.

Lipik 1925 je na domaćem terenu izgubio protiv gostujućeg Kaptola, prošlogodišnjeg prvaka Županijske lige. Unatoč vodstvu domaćih od 1:0 u prvom poluvremenu, Kaptol je u nastavku utakmice uspio napraviti preokret i u vrlo uzbudljivoj i čvrstoj utakmici ostvariti pobjedu s konačnih 3:2 u svoju korist.

Croatia iz Donje Obriježi također završava svoj nastup u ovogodišnjem Kupu, izgubivši u gostovanju od Kamena u Vetovu. Kako nakon regularnih 90 minuta nije bilo pogodaka, pristupilo se izvođenju jedanaesteraca, u izvođenju kojih su domaćini bili bolji i s konačnih 4:3 izborili odlazak u 3. kolo.