AS obrt
KUP NOGOMETNOG SAVEZA POŽEŠKO SLAVONSKE ŽUPANIJE

Lipik i Donja Obrijež idu dalje, Dobrovac, Badljevina i Marino Selo ispali

20.08.2018. 11:10 | 1259 pregleda | Sport

Nakon odigranih utakmica prvog kola Kupa Nogometnog saveza Požeško-slavonske županije protekle nedjelje nije bilo većih iznenađenja, iako je u vrlo neizvjesnoj utakmici Dobrovac na domaćem terenu poprilično namučio goste iz Požege.

Tomislav Ević

U jednoj od najneizvjesnijih utakmica ovog kola Dobrovac je vodstvo Požege od 2:0 na poluvremenu u nastavku utakmice potpuno poravnao s dva pogotka, tako da je nakon 90 minuta igre na semaforu bilo 2:2. Konačni je rezultat nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca od strane gostiju iz Požege bio 3:4.
Lipik je u gostovanju kod Slavonije u Prekopakri potpuno nadigrao domaćina pri čemu je konačni rezultat bio Slavonija – Lipik 0:9, uz hattrick Jiraseka.

Croatia iz Donje Obriježi je na svom terenu s rezultatom 3:0 uvjerljivo pobijedila goste iz Sulkovaca, dok je Badljevčane na njihovom terenu deklasirao gostujući Jakšić s rezultatom 1:3. Hrvatski Dragovoljac postigao je uvjerljivu pobjedu na Jovačinom pri čemu je najbolji igrač utakmice bio Pave Nikolić s 4 postignuta pogotka, uz konačni rezultat 2:8.

Dinamo R. – Kaptol 1:2
Lipa – Papuk 1:3
Graničar B. – Kutjevo 1:4
Slaven – Dinamo V. 1:6
Sloga – Ovčare 1:1 (6:5)
Croatia D.O. – Sulkovci 3:0
Graničar Z. – Omladinac 2:1
Eminovci – Croatia M. 3:2