Streličarski klub Kuna

Sjajni rezultati naših streličara u Lici

26.06.2018. 08:29 | 656 pregleda | Sport

Matija Kulhavi

U organizaciji Streličarskog kluba "Brinje" u Prokikama je u subotu 23. lipnja održan 3D turnir koji se boduje za 3D Hrvatski kup te Jadranski 3D kup i na kojem je nastupilo sedamdesetak natjecatelja iz Hrvatske i Slovenije.

Na turniru je nastupilo devet članova Streličarskog kluba "Kuna" koji nas ni ovaj put nisu iznevjerili jer su ostvarili sjajne rezultate.

U kategoriji dugi luk Mirela Miletić (seniorka) i Tomislav Nemet (veteran) osvojili su 2. mjesto, dok su u istoj kategoriji Damir Marošević (senior) i Dario Marošević (senior) osvojili 3. i 4. mjesto.

U kategoriji goli luk prva tri mjesta su redom osvojili seniori Ane Vinter, Zvjezdana Drašner i Josip Šebić, dok se Zoran Petrović našao na 7. mjestu.

Tihomir Stanić (senior) je u kategoriji instinktivni luk ostvario 8. mjesto.