SPORTSKI REZULTATI

Lipik 1925 u utakmici punoj preokreta do nova tri boda

26.03.2018. 11:15 | 932 pregleda | Sport

Compas

Proteklog vikenda Lipik 1925 odigrao je prvu domaću utakmicu ove polusezone, dok je počela i 2.ŽNL. U Lipiku je gostovao Bsk iz Buka, a domaći su morali osvojiti tri boda kako bi ostali u igri za vrh tablice. Sredinom prvog poluvremena u šesnaestercu gostiju povučen je Šugić, a siguran realizator kaznenog udarca bio je Oršić. Pred kraj poluvremena gosti izjednačavaju na 1-1. Oršić ne uspijeva iskoristiti jedanaesterac za 2-1 što koriste Bučani i prelaze u vodstvo. Tada se napokon domaći nogometaše bude i Zanetti škaricama zabija za izjednačenje, a u posljednjim minutama susreta Garača udarcem glavom donosi tri boda.

U lokalnom derbiju 2.ŽNL, Dobrovac je gostovao kod Croatije u Donjoj Obriježi. Na utakmici nije bilo izglednih situacija, pa je završilo bez zgoditaka 0-0 te po jedan crveni karton sa svake strane.

Hajduk iz Pakraca u Međužupanijskoj nogometnoj ligi Slavonije i Baranje ostvario je pozitivan rezultat na gostovanju u Našicama. Završilo je 1-1, a strijelac s 11m bio je Danko Cerovečki.