Sajam cvijeća 2018 960x150
15. Božićni malonogometni turnir

Poznati finalisti kod seniora i veterana

30.12.2017. 11:13 | 992 pregleda | Sport

U petak su na 15. Božićnom malonogometnom turniru odigrane četiri utakmice, a na rasporedu su bila polufinala u konkurenciji seniora i veterana. Finalne utakmice i utakmice za treće mjesto na rasporedu su danas kada će na svoje utakmice završnice odigrati i mlađe kategorije.

Hrvoje Gjulić

Pretposljednjeg dana 15. Božićnog malonogometnog turnira saznali smo finaliste u konkurenciji seniora i veterana. Kod veterana za prvo mjesto će se boriti ekipe MAK Kutina koja je rezultatom 4:2 svladala NK Hajduk Pakrac, a u finalu će im se suprotstaviti Pizzeria Palermo koja je u golom u zadnjim sekundama utakmice, nakon što su u drugo poluvrijeme ušli s tri gola zaostatka, zabila pobjedonosni gol i odnijela pobjedu rezultatom 4:3 protiv ekipe Toplica Lipik. Finale je na rasporedu u 21:20 sati, a utakmica za treće mjesto u 18:50h.

Kod seniora, prva ekipa koja je izborila finale je Samoposlužna praonica Pakrac/Šume Šugić/CB Elixir. Oni su u uzbudljivoj utakmici punoj golova rezultatom 6:4 bili bolji od ekipe Lipički Compas/Caffe bar Jet Set. Drugog finalistu kod seniora dobili smo u zadnjoj utakmici dana kada je ekipa Caffe bar Numero/Kip Gradnja rezultatom 6:2 nadigrala Sokol/Star caffe Daruvar. Utakmica za treće mjesto je na rasporedu danas u 19:55h, dok će se finalnom utakmicom kod seniora koja počinje u 22:00h zaključiti ovogodišnje izdanje Božićnog malonogometnog turnira u Lipiku.

Na teren izlaze i mlađe kategorije

Danas program kreće u 15:30h kada je na rasporedu prva utakmica četvrtfinala u kategoriji do 10 godina. Nakon odigravanja svih četvrtfinalnih utakmica, na red dolaze dvoboji polufinala u istoj kategoriji koje počinju u 16:50h i 17:10h. Utakmica za treće mjesto na rasporedu je od 18:10h, dok će se finale u kategoriji do 10 godina igrati s početkom u 19:30h.

U konkurenciji do 12 godina u borbi za naslov su ostale još četiri ekipe. U 17:30h svoju polufinalnu utakmicu igraju ekipe NK Kaptol 2 i No Limit, a odmah poslije njih a teren izlaze NK Bjelovar i HNŠK Moslavina 2 koji čine drugi polufinalni par. Utakmica za treće mjesto u ovoj kategoriji je na rasporedu u 18:30, dok će se s početkom od 20 sati i 55 minuta igrati finale.

Fotogalerija: 15. Božićni malonogometni turnir: Polufinala za seniore i veterane (29.12.2017.)