J. S. BACH: tri sonate i tri partite za violinu solo
Silver Pakrac Banner
3. HRVATSKA RUKOMETNA LIGA – ISTOK

Rukometašice Lipika upisale prvu ovosezonsku pobjedu

02.11.2017. 09:17 | 561 pregleda | Sport

U utakmici 4. kola Treće hrvatske rukometne lige Istok za žene, ŽRK Lipik je na domaćem terenu upisao prvu prvenstvenu pobjedu ove sezone, pobijedivši ŽRK Petrijevci rezultatom 25:24.

Hrvoje Gjulić

Otprilike 150 gledatelja koji su se skupili u Sportskoj dvorani Lipik mogli su uživati u uzbudljivoj i napetoj utakmici od početka do kraja. Na poluvremenu je rezultat bio izjednačen, 10:10 da bi na kraju Lipičanke na kraju ipak slavile s jednim pogotkom razlike iako su u zadnjih 15 minuta utakmice ušle sa zaostatkom od 3 pogotka. Na kraju je završilo 25:24.

Najbolja u redovima Lipika bila je Ivana Kozić s 8 pogodaka, a istaknule su se i Vedrana Vondrak sa 7 i Ana Kurić s 5 golova. Kod gostujuće ekipa najbolja je bila Mirna Koški s 11 pogodaka.

Ovom pobjedom rukometašice Lipika popele su se na 8. mjesto prvenstvene tablice, a u sljedećem kolu igraju u gostima protiv Ivankova koji se nalazi na 9. mjestu.