Božićni popust u SIlveru
NOGOMETNI VIKEND

Lipik i Dobrovac nastavili s pobjedama

25.09.2017. 08:22 | 636 pregleda | Sport

U subotu je Lipik ostvario i četvrtu pobjedu, u isto toliko odigranih utakmica, u 1. ŽNL PSŽ. Lipičani su nadigrali gosta iz Velike te ih svladali s visokih 6-2. Prvo poluvrijeme obilježio je raspoloženi Tomislav Oršić postigavši 2 zgoditka i dvije asistencije, koje je u gol pretvorio Josip Jozipović

U nastavku rezultat povisuju Šimunović i Galko, dok u zadnjih pet minuta susreta gosti uspijevaju ublažiti poraz.

Lipik je s ovom pobjedom ostao na diobi prvoga mjesta, kojeg zbog jednog gola više ipak drži ekipa Dinamo iz Vidovaca.

Sljedeće kolo naši igrači idu na tradicionalno teško gostovanje u Jakšić, koji ove sezone ima tek tri boda.

Ivor Podunavac

Dobrovac također nastavlja s odličnim rezultatima, pa su jučer s 5-1 porazili Graničar iz Bučja. Golove su postigli Lepan, Lujić, Ivandić, Karačić i Ivica Tutić.

Dobrovčani su s ovom visokom pobjedom podigli gol razlike pa su preskočili Omladinac i zauzeli prvo mjesto. Inače, Omladinac iz Čaglina je ovaj vikend slavio u Donjoj Obriježi s 2-1. Strijelac za Croatiu bio je Darko Kovačić

Hajduk iz Pakraca nakon uvodnih pet kola u MŽNL Slavonije i Baranje još ne zna za pobjedu, a ista im je izmakla u devedesetoj minuti kada gosti iz Kneževih Vinograda izjednačavaju rezultat na 1-1. Strijelac za Hajduk bio je Boris  Prohaska

Dinamo iz Badljevine na svom terenu remizirao je s NK Lipa. Rezultat je bio 1-1,a gol za Dinamo postigao je Munić

Poljana je sa Slavonijom iz Prekopakre odigrala također 1:1. Za Poljanu zabio je Vuković, a za goste Žulj.