Baner Silver od 3.1.2017
14. božićni malonogometni turnir Lipik 2016.

Sloga Jazavica prvi četvrtfinalist turnira

21.12.2016. 13:43 | 1206 pregleda | Sport

Razigravanje po skupinama nastavljeno je nakon stanke 20. prosinca kada smo doznali prvog četvrtfinalista 14. božićnog malonogometnog turnira u Lipiku. Ekipa "Sloga Jazavica" pobijedila je u neizvjesnom susretu favorita turnira, ekipu "CB No limit" iz Bosanske Gradiške, te preuzela prvo mjesto skupine i osigurala plasman u četvrtfinale. Turnir se nastavlja večeras 21. prosinca s početkom u 18,00 sati.

Poznat je i prvi četvrtfinalist ovogodišnjeg turnira, a to je momčad "Sloga Jazavica" koja je u jučerašnjoj utakmici protiv favorizirane ekipe "Caffe bar No Limit" iz Bosanske Gradiške za koju nastupaju renomirana imena malog nogometa poput Zakarića i Paštara. U utakmici koja je do 5 minute prije kraja pri vodstvu 2:0 za dečke iz Bosne bila gotovo pa odlučena dogodio se iznenađujući preokret gdje prvo smanjuje momčad iz Jazavice, a zatim i potpuno, u samo jednoj minuti postižući dva pogotka, preokreće utakmicu u svoju korist i zasjeda na prvo mjesto skupine i plasira se u četvrtfinale.

U drugoj utakmici večeri nastupila je ekipa "MNK Autodijelovi Tokić" protiv domaće ekipe "Slučajni prolaznici" pobjedila ih rezultatom 3:1.

U posljednjoj utakmici četvrtog dana turnira ekipe "Desetka" iz Garešnice i "Šume Šugić" u vrlo napetoj i krajnje neizvjesnoj kao i taktički vrlo zreloj utakmici podjelile su bodove rezultatom 1:1 što je i najrealniji mogući rezultat ovog susreta.

Turnir se nastavlja u srijedu, 21. prosinca 2016. godine, s početkom u 18,00 sati.

Rezultati utakmica i poredak po skupinama nakon četiri dana odigravanja po skupinama.