3. DAN - BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR LIPIK

Danas nastavak malonogometnog turnira

20.12.2016. 08:30 | 1273 pregleda | Sport

Nakon stanke ponedjeljkom, danas, 20. prosinca od 19 sati i 15 minuta očekuje nas nastavak 14. Božićnog malonogometnog turnira u Lipiku koji ulazi u završnu fazu razigravanja po skupinama. Od petka 23. prosinca započet će razigravanje za četvrtfinale.

Marko Barčan

Trećeg dana BMT Lipik, 18. prosinca igrane su četiri utakmice po skupinama.
Prvu utakmicu najmlađa ekipa na turniru Midex PRO - Vinarija Ćasić pobijedila je CB Speed iz Okučana rezultatom 4-3. Nakon vodstva od 3-0 Speed se vratio u igru i izjednačio, ali u posljednjoj minuti Zlatko Osmanović postiže pobjednički zgoditak i penje se na vrh liste strijelaca.

Nakon male stanke, CB Viktori porazio je CB Ružu rezultatom 3-0 iako su poraženi imali mnogo više šansi, ali briljirao je vratar Viktorija. Potom je DPH Novska upisao prvu pobjedu na turniru koja ih ostavlja u borbi za drugi krug. Savladali su CB Speed rezultatom 4-0, a posebno je raspoložen bio Majdandžić. Posljednju utakmicu odigrali su CB Škorpion iz Velike koji su s 5 golova ispratili ekipu Supermena. Završilo je 5-1.

FOTOGALERIJA 3. DAN BOŽIĆNI MALONOGOMETNI TURNIR LIPIK 2016. (18.12.2016.)